satis@yorumticaret.com | +9 0216 415 17 17

Orhanlı Mah.Fettah Başaran Cad. No:89/1 Tuzla,İstanbul, TÜRKİYE

ATG® ELDİVENLERİ TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜMÜZ

YORUM İÇ VE DIŞ TİCARET olarak ATG ELDİVENLERİN Türkiye’nin tek yetkili distribütörüyüz.
Türkiye’nin bir çok bölgesinde bulunan işinde uzman bayilerimiz aracılığı ile bu mükemmel eldivenleri son kullanıcılara sunmaktayız.

 

ANA DEĞERLERİMİZ TEKNOLOJİ PLATFORMLARIMIZ ATG ELDİVEN CE SERİFİKALARI

ATG® ELDİVENLERİ

Yeniliğe ve kaliteye odaklanmış olan ATG® en sofistike alet olan elin performansını arttıran eldivenler tasarlar, geliştirir ve imal eder. İşleri basit tutmaya inandığımız için de cilt dostu, aşırı derecede konforlu ve yüksek derecede dayanıklı olan eldivenler sunuyoruz.

Bütün eldivenlerimiz Skin Health Alliance (Cilt Sağlığı Birliği) tarafından dermatolojik akreditasyon almıştır ve ambalajlamadan önce yıkanarak eldivenlerimizin Oeko-Tex® tarafından onaylanmış haliyle “pakette temiz” olmalarını garantileyebiliyoruz. Eldivenlerimizin üretiminde kullanılan bütün maddeler, REACH’e uygun olup ürünlerimizin hiçbiri SVHC içermez.

Dış kaynak kullanımının yaygın olduğu bir endüstride ATG®, sınıfında birinci eldivenler sunmak için en son teknolojileri kullanan geleneksel bir imalatçıdır. Her şeyi kendimiz yapıyoruz ve hiçbir şey için dış kaynak kullanılmadığı garantisini veriyoruz.

proRange®

 
 

classicRange®