satis@yorumticaret.com | +9 0216 415 17 17

Orhanlı Mah.Fettah Başaran Cad. No:89/1 Tuzla,İstanbul, TÜRKİYE

ANA DEĞERLERİMİZ TEKNOLOJİ PLATFORMLARIMIZ ATG ELDİVEN CE SERİFİKALARI

Gezegen ve İnsanlar, Kalite, Yenilik ve Ortaklıklar

ANA DEĞERLERİMİZ

 
En yüksek konfor, kalite, temizlik ve paranın karşılığını sunan eldivenler tasarlamak, geliştirmek ve üretmek için iş modelimiz 4 ilkeye dayanır:

1. Yenilik
2. Kalite
3. Gezegen ve insanları
4. Uzun süreli ortaklıklar ve işbirliği

Bu 4 ilke bütün tedarik zincirimizi örgütleme biçimimizden de sorumludur.
 

 
 
  • İNOVASYON

  • KALİTE

  • GEZEGEN VE İNSANLAR

  • ORTAKLIKLAR

İhtiyaçlarınız Araştırmamıza Yol Gösteriyor
Eldivenlerimizde kullanılan teknolojiler, pazar araştırmasını ve pazarlama analizini son teknoloji gelişmeleriyle eşleştiren bir çekirdek ekip tarafından sürekli geliştirilmektedir. Bu durum da müşterinin deneyimini sürekli yenilikle geliştirdiğimiz temeli oluşturmaktadır.

Çığır Açma: Geleneksele Meydan Okuma Arzumuz
Üretim tesislerimizin merkezinde bulunan Ar-Ge tesislerimiz bilimsel alanlarda çığır açılıyorlar. Kurum içi geliştirmeye ilaveten ATG® Ar-Ge ekibi küresel çapta, önde gelen üniversiteler, uzmanlaşmış endüstriler ve uzmanlarla birlikte çalışır. Bu yaklaşım, etkili işbirliğini geliştirir, daha hızlı bilgi alışverişini teşvik eder ve geliştirme döngüsünü kısaltır.

 
 
 

Her Şeyi Biz Yapıyoruz
ATG®’de asla vazgeçmediğimiz bir husus vardır: kalite. Hiçbir şeyin gözden kaçırılmamasını sağlamak için sıfır dış kaynak politikasıyla çalışıyoruz. %100 kontrol uygulayarak üretim sürecinin her adımını her zaman kesin bir biçimde izliyoruz. Bütün hammaddeleri tedarik ediyoruz, iplikleri eğiriyoruz, eldiven astarlarını örüyoruz, kaplıyoruz ve eldivenleri ambalajlamadan önce yıkıyoruz.
Ürünlerimizin mutlak güvenilirliğini ve tutarlılığını sağlamak için hiçbir çabadan vazgeçmiyoruz.

Çünkü Gezegene ve İnsanlarına Değer Veriyoruz

HandCare® programımızın, her bir ATG® ürününde kullanılıp her ürüne entegre edilen bütün programlarımızın şemsiyesidir. HandCare® programımız, müşterilerimiz ve profesyonel eldiven kullanıcılarına bütün eldiven portföyümüzün dermatolojik olarak güvenli olduğu ve eldiven üretimimizin arkasındaki çevresel özelliklerin sağlam, dayanıklı ve sürdürülebilir olduğu güvenini vermektedir.

ISO 14001: Çevresel Yönetim
Bütün üretim süreçlerimizin kısa ve uzun vadeli çevre etkilerini sürekli ölçüp izleyen özel bir ekibimiz bulunmaktadır. Bunun bir örneği, toplanan yağmur suyunun üretim sonrası yıkama süreçlerinde kullanılabilmesini sağlayan su işleme tesislerimizdir. Bütün imalat sürecimiz ve tesislerimiz ISO 14001 sertifikalıdır.

REACH: İnsan Sağlığı ve Çevrenin Korunması
Üretim sürecimizin tamamı, Avrupa REACH Düzenlemesiyle (Kimyasal Maddelerin Tescili, Değerlendirilmesi, Onaylanması ve Kısıtlanması) uyumludur. Hiçbir eldivenimiz DMF içermez ve bunun dışında ne bugün, ne de gelecekte ürünlerimizin yüksek önem arz eden madde (SVHC) içermeyeceğini garantiliyoruz

Sanitized®: İlave Hijyen
Eldivenlerimizin içinde kokuları asgaride tutmak için ‘Sanitized®’ kullanıyoruz. Sanitized®, eldivenlerinizi daha uzun taze tutan ve kendinizi güvenli ve korunmalı hissettiren bir deodorant gibidir. ATG®’nin Sanitized®’ın “triklosan içermeyen” özel bir türünü kullandığını unutmayın

Paketten Taptaze: Oeko-Tex®
Üretim süreçlerimizde kullanılan bütün unsurların çalışanlarımız için güvenli olduğundan emin olmakla kalmıyor, aynı zamanda üretim sürecinden sonra temizliği garantilemede bir başka adım olarak da bütün eldivenleri yıkıyoruz. Bu yıkama sürecinden sonra yağmurdan toplanan, kendi su işleme tesislerimizde işlenip sürekli geri dönüştürülen suyu kullanıyoruz sadece. Bu şekilde eldivenlerimizin Oeko-Tex® Birliği tarafından onaylanmış haliyle “Paketten taptaze” olmalarını garantileyebiliyoruz.

Dermatolojik Olarak Onaylanmış: Cilt Dostu
Eldivenlerimiz Skin Health Alliance (Cilt Sağlığı Birliği) tarafından dermatolojik akreditasyon almıştır. Cilt Sağlığı Birliği mührü, güvenlik endüstrisinde ilk kez profesyonel eldiven kullanıcılarına ATG®’nin bütün eldiven gruplarının “dermatolojik olarak güvenli” olduğu ve arkasındaki bilim ve araştırmanın sağlam olduğu güvenini vermektedir.

ATG® eldiven deneyiminin, hem kullanıcının cildi hem de gezegen için nazik olmasını garantilemek için hiçbir çabadan kaçınmıyoruz. Eldivenlerimizin %100 alerji testine tabi tutulup dermatolojik olarak onaylanmalarını ve bu nedenle de “gezegendeki en cilt dostu eldivenler” olarak kabul edilmelerini garantilemek için baştan sona kadar elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Uzun Vadeli Ortaklıklara Değer Veriyoruz

Son Kullanıcıya Önem Veriyoruz
Eldivenlerimizin, ihtiyaç duyduğunuz anda bulunabilmesini garantilemede yakınlık ve mevcudiyetin önemli olduğunu biliyoruz. Global bir şirket olarak distribütörlerin, piyasadan son kullanıcıya giden yolda yarattıkları değerin farkındayız. Son kullanıcıları günlük bazda destekleyip hizmet eden distribütördür ve işte bu nedenle kutuya son dokunan kişiye saygı gösteriyoruz. Bizim rolümüz, ortaklarımızın markalarımızın elçileri olmalarını sağlamak için gerekli desteği ve eğitimi sağladığımızı garantilemektir. İstendiğinde elbette teknik sorular veya özel talepler konusunda son kullanıcılarla ilgili olarak ortaklarımızı desteklemeye elbette hazırız.